Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princi Rebel (Ani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Princi Rebel (Ani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai e filloi karrieren e tij ne vitin 2009 me disa kenge melankolike dhe me pas e vazhdoi ate ne rrymen hip hop. Ai njihet si tekstshkrues dhe punon ne disa studio te njohura si kantautor. Projektet e tij jane videoklipe me nuanca shume terheqese nga audienca. Më datë 21 Mars 2017, Double T publikon videoklipin "E Ta Dish", në bashkëpunim me Princi Rebel. Më datë 29 Prill 2017, Double T publikon videoklipin "Bishe", në bashkëpunim me Princi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lani (Street Thugs)

Lilnigga

Mc Kristi

Lugatti

Gyçe

DiabloMC

Noka

Don E-C

Scandali

Fiffty-G

Tags: Princi Rebel, Ani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet