Më mbaj mend (për 1 muaj)

S-One

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Shkodran Demiri
BIOGRAFIA: S-One është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Shtator 2015, Prishtinali1 publikon videoklipin "We Are", në bashkëpunim me Liilove....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daddy F

Hanello

Scorpion

F-Boogie

Fresh-P

Biggi

Double A

Fulzan-G

B-Flow

Snoopy-G

Tags: S-One, Prishtinali1, Shkodran Demiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet