A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Prizreni Music Fest

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Prizreni Music Fest is a popular music festival. Thonë se gjërat e mëdha ideohen, organizohen dhe zhvillohen nga njerëz të mëdhenjë në qytete të mëdha. Sigurisht që PO! Prizreni së shpejti pritet të jetë krye-qendra e një evenimenti mbarëkombëtarë, me ç’rast pritet të sjell artist të shumtë të estradës shqiptare. “Prizreni Music Fest”, është ky evenimenti muzikor mbarëkombëtarë i cili pritet të filloj me 11 Maj në qytetin më të bukur të shqiptarëve, në Prizren. E sigurisht do të ishte e p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zambaku I Prizrenit

Flaka E Janarit

Videofesti

Akordet E Kosoves

Polifest

Çelësi Muzikor

Kosova Fest

Zhurma Show

Mikrofoni I Artë

Musical-Fest


Tags: Prizreni Music Fest

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019