Prizreni Music Fest
Prizreni Music Fest

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • KosovëBiografia

BIOGRAFIA: Prizreni Music Fest është një festival muzikor e njohur. Thonë se gjërat e mëdha ideohen, organizohen dhe zhvillohen nga njerëz të mëdhenjë në qytete të mëdha. Sigurisht që PO! Prizreni së shpejti pritet të jetë krye-qendra e një evenimenti mbarëkombëtarë, me ç’rast pritet të sjell artist të shumtë të estradës shqiptare. “Prizreni Music Fest”, është ky evenimenti muzikor mbarëkombëtarë i cili pritet të filloj me 11 Maj në qytetin më të bukur të shqiptarëve, në Prizren. E sigurisht do të ishte e p...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0