Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band - 1 Minut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

ti se din zemer sa mpelqen sa here vjen zemren ma then je ok ne qdo detaj po me merr shpejt me nje fjal a po ma jep ti vetem nje rast kete pun shpirti mos e zgjat boma ni here ti me shej me shum se kurr zemer te ndjej
Pro Band
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/04/2014
Muzika: Pro Band
Teksti: Granit Gashi
Video Produksioni: VisSoundMedia


Pro Band - 1 Minut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Minut".
3. Video është e këngës "1 Minut", por nuk këndohet nga Pro Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pro Band:


Komente 0