Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Pro Video është një video produksion shumë i njohur. Pro...Video janë një produksion shumë profesional nga Tiaran. Janë të specializuar në realizimin e videove. Kanë bashkpunuar me këngëtarë të njohur si: Flori Mumajesi, Argjentina ramosaj, Vedat Ademi, Rezarta Shkurta, Alberie Hadergjonaj etj. Kanë bërë shumë videoklipe dhe janë vlerësuar me disa çmime. Ata gjithashtu janë bashkpunëtorët më të ngushtë të Threedots....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Shqipja 2000

Red World Production

FAF Studio

OTR Records

Supersonic

Elrodi

Albatrade

Fuga

Fenix Studio

BBF

Tags: Pro Video, Pro...Video, Provideo, Pro... Video


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet