A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Produksioni Ximi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Produksioni Ximi is a very famous recording studio. Produksioni Ximi janë një produksion nga Ferizaji të cilët kanë në menaxhim disa këngëtarë. Një produksion që gjithmonë sjell këngë të bukura sidomos gjatë festave të vitit të ri. Në vitin 2016, Produksioni Ximi publikojnë albumin "Mega Tallava". Në vitin 2018, Produksioni Ximi publikojnë albumin "Extra Hite"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Black Fish Entertainment

Melosi

Manti

Oltioni

Labia

Palma Gjilan

Sharri

Arboni

Produksioni Ardi

Blero Ent


Tags: Produksioni Ximi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019