Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Produkt 28

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  49
BIOGRAFIA: Produkt 28 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Grupi u krijua me 28 nentor 2002 dhe ishte i perbere nga tre anetare: Alban Kondi, Fabian Basha dhe Turjan Hyska. Grupi ka realizuar bashkepunime me kengetare te mirenjohur si: Rovena Dilo, Eneda Tarifa, Dr-Flori(WSF) Besa Kokedhima, Orinda Huta, Vesa Luma, Juliana Pasha dhe kompozitore te mirenjohur si: Shpetim Saraci, Adrian Hila, Erjon Zaloshnja, Florian Mumajesi etj. Në Janar 2003, Besa & Produkt 28 marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Turjan Hyska

Ish-Anëtar i grupit

Alban Kondi

Shto profile

zyrtareNje Kat Me Lart (2007)

The Best

Si Peme


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Boyat

West Side Family

Sin.Dolls

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Ritmi I Rruges

Tempulli G


Tags: Produkt 28, Produkt28, Turi, Albani, Fabi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet