Më mbaj mend (për 1 muaj)

Produkt 28 - Dedikimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Intro
(FABI)
Ti ndjenjen time nuk e kuptove ti enderren timeemohove tek une nje dite prap do te jesh kembet lart do ti ngresh dhe do vazhdosh udhetimin...
(TURI)
Te lutem mos genje dhe pranoje te verteten se tani ka ardhur koha te presesh bileten gjith naten ti renkoje dhe arrije qiellin e shtat por kur vinte mengjesi nuk te gjeja me ne shtrat me shfaqeshe naive cfar kerkoje prej meje te ndryshoja boten dhe te vija rreth teje ok isha i marr dhe ne heshtje qendroja prisja te harroje dhe gjithcka te rifilloja por ti kishe komplekse se te vriste opinioni fjalet e atyre qe ne thonjeza te donin te donin virgjeresh se te quanin perendi ndersa une isha djalli qe sduronte dot njeri por tani shpirti im besom kam ndryshuar kurre nuk jam penduar se ndoshta kam gabuar pasi dita do te vije nje nate do ta kerkosh opkembet lart dhe udhetimin do vazhdosh....
(FABI)
Ti ndjenjen time nuk e kuptove ti enderren timeemohove tek une nje dite prap do te jesh kembet lart do ti ngresh dhe do vazhdosh udhetimin...
(ALBANI)
Kur te vazhdosh udhetimin mos u kthe mbrapa vetem ki kujdes ku ti hedhesh ato hapa dhe degjom e dashur se tilart mund te ngjitesh por mund te biesh poshte dhe ndoshta mund te vritesh pasi je mesuar te trajtojn me madheshti ti japin qe te gjitha seksiston tjeter njeri me mendime te semura qe gjithmon te rrethojn me njerez hipokrit qe rrugen ty ta tregojn e vertet ndihesh speciale te duket vetjakukull por kujdes e vogla barbi ndoshta je e humbur koha do te vij tek une do kthehesh nje dite dhe kembet lart do ti mbash ashtu si perdit po tregohem i sinqert e po ta them ne sy e shkuara me iku e ardhmja jo nuk ka ty jo se harrova eshte filozofi largohu zemer sa meparb se do te gjesh tjeter njeri...
(FABI)
Ti ndjenjen time nuk e kuptove ti enderren timeemohove tek une nje dite prap do te jesh kembet lart do ti ngresh dhe do vazhdosh udhetimin...
Produkt 28
Publikimi: 27/01/2010


Produkt 28 - Dedikimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dedikimi".
3. Video është e këngës "Dedikimi", por nuk këndohet nga Produkt 28.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Produkt 28:


Komente 0