Më mbaj mend (për 1 muaj)

Profa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  17
 • Vendlindja:
 • Klina 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Profa është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Profa esht reper i talentuar nga Kosova. Ne moshen 7 vjeçare emigroi ne Bronx New york dhe eshte anetar i grupit TBA. Më datë 28 Prill 2012, Loco & Profa publikojnë videoklipin "Arbasick", në bashkëpunim me Don Arbas. Videoklipi u prodhua nga Vissound Media. Më datë 8 Prill 2014, Profa publikon videoklipin "24-7"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hysen Smajli

Shkelqim Kosova

Ergin Brahimi

Demush Malaj

Acidi

Valon Rama

Astrit Bejta

Toni

Mensur Mehana

Samir Aliu

Tags: Profa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet