Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Profa
  • Vendlindja:
  • Klina 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Dhjetor 1981
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  17

Profa është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Profa esht reper i talentuar nga Kosova. Ne moshen 7 vjeçare emigroi ne Bronx New york dhe eshte anetar i grupit TBA.

Më datë 28 Prill 2012, Loco & Profa publikojnë videoklipin "Arbasick", në bashkëpunim me Don Arbas. Videoklipi u prodhua nga Vissound Media.

Më datë 8 Prill 2014, Profa publikon videoklipin "24-7".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet