Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  1800
 • Emri i Vërtetë:
 • Feronit Shabani
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fero është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Feronit Shabani i njohur me nofken Fero eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. Ne fillim te karrieres se tij ai nuk e pati shperthimin e duhur, teksa publikonte kenge audio me emrin Profero. Ai eshte pjese e labelit te famshem "On Records". Shkollen e kreu ne gjimnazin Zenel Hajdini ne Gjilan. Ai eshte nje tekstshkrues shum i mire dhe ka shkruar tekste per shume kengtar si Adelina Berisha, Mergim Mjeku, Kida, Xhensila, Endri etj. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i labelit

On Records

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

100 🔥Self Loyalty (2020)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (136)

38
23
16
16
15
17
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Silent

Dardan Osmanollaj

Lilem

Vig Poppa

Simba

SK

Tensioni G

Kino

Knife Man

Lluni

Tags: Fero, Profero, Feronit Shabani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet