Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fero - Hehe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hehe".
3. Video është e këngës "Hehe", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero - Hehe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Self Loyalty"

Komente

Asnjë Koment

29/06/2019

2019-06-29T14:20:48+00:00hehe kejt qa du me pa me pas o check check
hehe smun me pas nafak nese sje badreq
hehe spe di qka je tu thon se spot mar vesh
hehe un baj borgje sa ju rrini trap trap
vi vet e keshi hehe, hehe haha edhe hihi
i thash me veti merre, maje fal e kiki
i thash spo du dashni, dashni kiki un veq e shti shti
busy o mobili sa per lek po ma bon nimi

so rap qajo qe pe boni ju pe kopjoni keq
e di qe tinza m'gon m'ki idoll po mos e mshef
sa her dal pi banese hymja bohet koncert
asnjoni prej juve so ma i vecant (nah)
se di pse po han perdit, s'je qaj qe po thu je ti
e kon dit qe je bi**h po se kom dit qe s'ka ma bi**h
mbreti n'qytet jom edhe njo, njo i vetmi une jom
e di qe jom me 20 qaq ki b*** hajde dil testojm
dil testojm edhe kqyre vet kush k*** jom
jom lodh qe 3 vjet ju folni n'mikrofon
s'kom mu nal deri t'mrri mi bo 1 billion
ju krejt mu pom dokni t'njejt shabllon o shabllona

hehe kejt qa du me pa me pas o check check
hehe smun me pas nafak nese sje badreq
hehe spe di qka je tu thon se spot mar vesh
hehe un baj borgje sa ju rrini trap trap
vi vet e keshi hehe, hehe haha edhe hihi
i thash me veti merre, maje fal e kiki
i thash spo du dashni, dashni kiki un veq e shti shti
busy o mobili sa per lek po ma bon nimi


Ky tekst u dërgua nga ortea spahi
Më Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet