Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fero - Bela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

un e shoh jeten loj gta na po jetojm naten n'terr te kthesa tpres met zatet me ta dhon ngoj para se ti keq me fol mir meno per qdo pasoj se ma sun pi coca col djal i mir thojn koka kon uki moqem koka kol tha qe t'njetit jem e sn'drrojm problemet na nuk i dojm po kur na vin i dashurojm n'terr priti aksion n'kerr vet i dyti jom vet i treti s'preferoj dorzat vnut gjurm s'lo e s'boj kapuqin vnut kimet s'bin dashni me kry punen mir shteti n'fije sun na bin e kur tna bin rrim n'arrati jom idhnushum me qeli lutna asnjo mos me hi per qdo ven ekom ni shpi qdo rajon komun rrethin nese naj njoni pi neve ka dal sigurt shpirt ka me marr nese naj njoni pi neve t'ka fal 500 burra kanpun hala nese 1 her me naj mjonin neve nis bela bela gjith ki me pas un edhe me dek sum ha k** st'boj hesap amanetin e kom lan qaty ku u dasht djali aksionev tpres n'kthes me ta shpraz numer tshasis ska e kerri ka mu kall teshat ko mi zhduk kallashin e shti n'dhe per viktim kaj me dor e pershendeti n'qiell kurr mo ska mu pa kurr mo ska me hec kurr mo ska me fol kurr mo ska me le ma bje punen ta qi punen qaj qe lyp e kruhet ktu kshyret sha po thuhet se do fjal paguhen ha punt e tona menojn i kryn shteti se jon trona sja merr menja tjetri qe o dora njerit qe mun me pas ngat veti e mos me dit i njejti qe o perball killeri ti me mollotov s'mun mu shty jom me gulinov nese dikush diqka do dine kush gabo e pso ata qe se kan dit e kan msu kur um kan dal e kan pa qe nuk ka shanc e kan pa qe nuk kom fjal nese naj njoni pi neve t'ka fal 500 burra kanpun hala nese 1 her me naj mjonin neve nis bela bela gjith ki me pas un edhe me dek sum ha k** st'boj hesap amanetin e kom lan qaty ku u dasht
Fero
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2022
Produksioni: M.O.B
Video Produksioni: IdealFero - Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bela".
3. Video është e këngës "Bela", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fero:


Komente 0