Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qamil Hondozi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Qamil Hondozi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2002, Qamil Hundozi publikon albumin "Mbaje Mend". Më datë 25 Nëntor 2012, Labinot Rexha & Qamil Hondozi publikojnë videoklipin "Te Dua Te Dua". Më datë 2 Korrik 2015, Qamil Hondozi publikon videoklipin "Era Trendafil". Më datë 30 Janar 2016, Qamil Hondozi publikon videoklipin "Hala Zemer". Më datë 2 Korrik 2016, Qamil Hondozi publikon videoklipin "Kiss Me Habibi", në bashkëpunim me Alban Gashi. Më datë 30 Korrik 2016, Qam...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMbaje Mend (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Suad Zulbeari

Burim Bytyqi

Arbnor Bashota

Ahmet Mehmeti

Florimi

Ruzhdi Durmishi

Bashkim Spahiu

Muhamet Sejdiu

Fani (M)

Astrit Zikolli


Tags: Qamil Hondozi, Qamil Hundozi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet