Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamil Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Qamil Imeri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sherif Orllati

Bahri Rashiti

Shaip Bytyqi

Burim Bedrolli

Bedri Karaxha

Nuredin Gashi

Rrahman Hasani

Faton Rrezja

Xhemajl Qeta

Fadil Nreca

Tags: Qamil Imeri


Komente mbi këtë artist