Më mbaj mend (për 1 muaj)


Qamil Ruhani (Mili)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Qamil Ruhani
BIOGRAFIA: Qamil Ruhani (Mili) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 1 Shkurt 2018, Qamil Ruhani (Mili) publikon videoklipin "Eja Prane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Omar

Arsen Mani

Hakif Krasniqi

Egzon Bajra

Krenar Krasniqi

Hajriz Berisha

Flakron Voca

Gjergj Tunaj

Naim Smakolli (Nimi)

Amir Rexhepi

Tags: Qamil Ruhani, Mili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet