A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Shtavica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Qamil Shtavica është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 24 Maj 2017, Qamil Shtavica publikon videoklipin "Hej Muzikanta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Effecti

Ardi (Ardian Hasaj)

Kacho

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Breaker G

Bekim Halili

Nusran Fera

Genti

Muhamer Duraku-Meli

B-King


Tags: Qamil Shtavica

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019