Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel - Nato Kodra Dhent I Leshova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

N`ATO KODRA DHENTE I LESHOVA
MIRE UGIÇVE U`NIHET KUMBONA
MAS PO U SHKOJNE O BARDHOKAT SHYTA
N`ATO BJESHKE O TE GJEROVICA

OJ BARDHOKE O BARDHOKA T' BACIT
DO U MRIZOJ TE LIQEJT E AKLLIT
TUBA TUBA DJEME E QIKA
SHKOJNE E MLEDHIN BORONICA

KUR T' IA NISE O ME PRARU DIELLI
BLEGROJNE DELET KA BINTE FYELLI
KADAL -DAL O PO I NJELL QOBANI
PER ME I ÇU O N'TORISHTE TE STANI

T' MADHE BRITI O BARDHOSH RAMA
ZOT KU TE KAM MORE ISUF CANAG
LARG PO NIHEN O FYLL E KANGA
NE RRASE TE ZOGUT E KAH JETOVA.


Ky tekst u dërgua nga https://www.facebook.com/Begodeni

Qamili I Vogel - Nato Kodra Dhent I Leshova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nato Kodra Dhent I Leshova".
3. Video është e këngës "Nato Kodra Dhent I Leshova", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0