Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qamili I Vogel - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

saher e kam nje fjal edhr muhabet se guri i ran peshon ne vend te vet thojsha lumi ai qe asht mergim kurr skam me shku mendja qe jam kan gabim kush ash ne gurbet at uji kush e pin keshen boj pak pare zor mu kthy shpi...REF. muni de takatin oj kan lan veh tuj tash jan kthy te shpia e spvyn kekurt 2.nje muje ne kosav veq nje sahat ska shkru mu knaq mos mu ba rahat gurbeti ish kan per me ba seri meti prish krejt nervat e met ba gjys neri kush asjt ne gurbet at uji kush e pin kesh me ba pak pare zor mu kthy e shki munin dhe takatin oj kalan vend tuj tash jan kthy te shpia e spyvn berkujt2.............................. kusht ashtne gurbet at uji kush epin kesh e boj pak pare zor mr kthy e shpi munin dhe takatin oj kalan ved tuj tash jan kth te shpia e spvyn kerkujt2.


Ky tekst u dërgua nga Qendrimi Mulaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Qamili I Vogel - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Qamili I Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qamili I Vogel:


Komente 0