Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Flas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10

All what I've build is shaking
I can't find where my thoughts should fly
And all day I say to myself
Nuk di se çfarë po bëj
Nuk di se çfarë po bëj
I try to find a way
Nuk di se çfarë po bëj
Nuk di se çfarë po bëj

Flas...
Flas...


Ky tekst u dërgua nga Naten diteQelbanix
Publikimi: 01/09/2008


Qelbanix - Flas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flas".
3. Video është e këngës "Flas", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0