Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Do T'vazhdoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Bleji gocës troba t'bukura
se unë do dal são difë me të
Puthe çdo ditë vajzën tënde
se du që tjerë e lumtur me mu
Lëre të rrijë deri vonë
se unë gocën po ta rris

Vazhdo qe ta edukosh
dhe ta besh me t'mirë për mu
Kërkoj dhe një gjë të fond
merri bak shpisë time
"dhe thuaj që do vij tani"

Ky është hesht fati im
pranda ska asnjë gabim
Nuk ka vend për korrigjin
Ky është thjesht fati im

Unë do yozhdoj kerkoj
jetrealizohem
Une dont vazhdoj t'shpresoj
SE DO JETOS


Ky tekst u dërgua nga Naten diteQelbanix
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Qelbanix - Do T'vazhdoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'vazhdoj".
3. Video është e këngës "Do T'vazhdoj", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0