A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemajl Musliu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Qemajl Musliu është një këngëtar i njohur. Në Janar 2016, Nehat Ferati, Qemajl Musliu & Afrim Haziri marrin pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Himni I Flaka E Janarit 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Big-K

Ilir Kazaferri

Avni Mehmeti

N-Ec A.K

Nusran Fera

Tha Answer

Wllatki

Shaban Rogaci

Gjyks

Rapp Dogg


Tags: Qemajl Musliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019