Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qemal Kadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Qemal Kadriu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2016, Qemal Kadriu & Mexhait Ramadani publikojnë albumin "Melodi Me Kavalla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMelodi Me Kavalla (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besim Lokaj

Feriz Elezi

Afrim Gerbeshi

Genc Pirraku

Kastriot Kola (Milici)

Jonuz Milushi

Hysni Gashi

Liridon Sadriu

Asman Hoti

Mehmet Gashi

Tags: Qemal Kadriu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet