A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qemal Lleshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Qemal Lleshi është një këngëtar i njohur. Qemal Lleshi is a singer who performs the Persian-Arabic influenced popullore folk songs of central Albania. He is particularly associated with the older folk songs of the Tirana region. He has recorded one album for the BBF Records label....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Slik

Mirsad Shabani

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Shaban Rogaci

N-Ec A.K

Wllatki

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Gjyks

Mc Mitrovicali


Tags: Qemal Lleshi, Qemol Lleshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019