Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qemal Stafasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Qemal Stafasani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Shkurt 2009, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Kafe Romantike". Më datë 20 Shtator 2010, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Kthehu". Më datë 11 Prill 2016, Qemal Stafasani publikon videoklipin "Shoqnia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Faton Avdyli

Gzim Hajdini

Ferki Veseli

Bujar Gashi

Iljas Limani

Afrim Spahiu

Arbnor Dulla

Fidaim Gashi

Shaban Bytyqi

Lirigzon Emini

Tags: Qemal Stafasani, Qemal Stefani


Komente mbi këtë artist