Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qender - Vetem Ty (Feat. Poker)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yeah

Qender and Poker

GpM Recordz

REF:

Nese un do te vdes
më mbulon dhehu i zi

m'bi Varrin tim do ta shkruaj
Të kam dashur vetem TY

QENDER:

U ula pram dritares e po qaj me lot ne sy
e kujtoj kohen kur ne dy ishim femi
ishim te vogel kur ne dy u njoftuam
prej asaj dite kur ne dy u dashuruam
e tash po hecin dit e ti je larg meje
ket deshir e kam mu kon afer teje
ju lutna zotit tma pletcone ket deshir
mu kon ngat me ty kjo eshte shum veshtir

Kaluan shum vite une ty ste kam pa
prej asaj dite kur ne dy jemi nda
un hala per ty me lot ne sy po vajtoj
te jam me ty ket une dashuroj
ngoje kete keng qe del nga shpirti im
e nese me do ruju veq si kujtim
mere zemren time dhe me at jeto
at her do ta dish se ky shpirt te do

REF:

Nese un do te vdes
më mbulon dhehu i zi

m'bi Varrin tim do ta shkruaj
Të kam dashur vetem TY 2x

POKER:

Po ta la nje porosi qe kurr mos tem harrosh
kerkan perveq meje mos te dashurosh
nje zemer e thyer kur sdo te harron
edhe pse per ty e thyer ajo per ty vajton
zdu asgje ne jet veq te jam me ty
kur te vdes dora jote te mi mbyll keta sy
te lutem veq niher afrohu ngat trupit tim
ma puth buzen qe ta mbaj at kujtim

Dikur sa te deshta tani nuk po besoj
se ne jeten tende ma nuk egzistoj
nje qast shum i rand nje qast shum i veshtir
me detiron zemra te them lamtumir
nje jet un do te pres po jo edhe nje tjeter
dot me kerkosh mua dashurin e vjeter
kaq i fort dikur nuk besojsha ne dashuri
e tash jam ne gjendje jeten ta jap per ty

REF:

Nese un do te vdes
më mbulon dhehu i zi

m'bi Varrin tim do ta shkruaj
Të kam dashur vetem TY 2x

QENDER:

Nese un do te vdes
më mbulon dhehu i zi

m'bi Varrin tim do ta shkruaj
Të kam dashur vetem TY....Nuk kemi video për këtë këngë.


Qender
Publikimi: 22/11/2010


Qender - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Qender.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qender:


Komente 0