Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qender

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Qendrim Lami
  • Vendlindja:
  • Kaqanik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Qender është një këngëtar. Qendrim Lami, i lindur në Kosovë në Komunen e Kaqanikut mirret qe 5 Vitë me Muzik (Beata-Instrumental) Dhe qe 1 Vitë nisi të bënë Rap. Në Vitin 2004 shkoj Qendirmi në Zvicërr Dhe atje e formuan Grupin GpM Crew (Gangsta Paradise Of Mühlematt). Në fillim ishin afer 100 Persona ne ket Grup, është kënë Grup i Rruges. Në Vitin 2007 Dy prej Grupit (Qendrimi & Kushtirmi) nisen të Bëjnë Beata dhe 3 Persona tjer e Kapen rrugen e Muzikes së bashku me Qendi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerim Maloku

Zelfi Sefsaliu

Valdet Jefkaj

El-One

Gjebraili

Plit

The-Big

Liliros

Fis'ko

Siller Banioz


Tags: Qender, Gpm Crew, Qendrim Lami

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet