TEKSTESHQIP

Qender Gpm
Jena Na Dy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Na Dy" kënduar nga Qender Gpm.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti është sjellë tek artdhashësit i punuar mjaft mirë edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 29 Shkurt 2016.