Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
 • Emri i Vërtetë:
 • Qendrim Krasniqi
 • Vendlindja:
 • Kjev (Malisheve) 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Qendra është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Qendrim Krasniqi i njohur si Qendra ka filluar karrieren si kengetar ne vitin 2015. Kenga e tij e parë është kenga me titull "Mos më thuaj shko". Menjëherë pas kesaj kenge lansoi kengen e titulluar "Koha e femijerise" ne bashkepunim me kengetarin Emir Nexhipi nga Franca e cila e beri me te njohur kete kengetar. Më datë 9 Nëntor 2015, Qendra publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me kengetaret Fjolla Gashi & Agush Idrizi. Me pas vij...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brajan

King-B.One

P-Don

Mc Qlira

Kook.1

Black-T

The-Big

Real K

Zone'x

Naixx

Tags: Qendra, Qendrim Krasniqi


Komente mbi këtë artist