Më mbaj mend (për 1 muaj)


Qendresa Batllava & Nebahate Batllava - Digju Kallu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju Kallu".
3. Video është e këngës "Digju Kallu", por nuk këndohet nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Qendresa Batllava & Nebahate Batllava - Digju Kallu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Nebahate Batllava

27/02/2013

2013-02-27T18:07:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Digju Kallu" kënduar nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dafina Dauti - Digju Kallu

Ref. 2x:
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

2x:
Cdo dite me shume
Ti me mungon
Kjo zemer vetem ty
Te don
Ne dore t'kam pas
Nuk e kam dite
Qe pa ty s'mundem
O shpirt

Ref.
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

1x:
Cdo me shume
Ty po te ndjej
Mungesen tende
Cdo dite e vrej
Asnihere s'te harroj
Dhe pse jeta ne
Na largoj

1x:
Cdo dite me shume
Ti me mungon
Kjo zemer vetem ty
Te don
Ne dore t'kam pas
Nuk e kam dite
Qe pa ty s'mundem
O shpirt

Ref. 2x:
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

Shqiprim Sylejmani - Digju Kallu

qenkja vyshkur karajfili plot me er nuk kendojkan me bilbilat si athehere zemren time se gezon as kjo pranver as kjo pranver.

ref.
digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime(2x)

te gjith takime po i pres un me trishtim , ndoshta vdekja po epret tash shpirtin tim kush pran teje zavendeson tash vendim ah tash vendim tim

ref.
digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

Ky teskt esht derguar nga Anita Thaqi

Pandora - Digju Kallu

Gjethe e vyshkur kajrajfili
Plot me ere
Nuk kndojne ma keto bilbilat
Si atehere

Zemren time s'e freskon dot
As kjo pranvere

Ajj as kjo pranvere

Ref...x2
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoi e na ka mbetur
Veç kujtime

Gjitha stinet po i pres
Une ne Prishtine
Ndoshta vdekja ma merr tash
Mu shpirtin tim

Kush prane meje
Zevendeson tash vendin tim

Ajj vendin tim

Ref...x2
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoi e na ka mbetur
Veç kujtime

...

Ref...x2
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoi e na ka mbetur
Veç kujtime

Digju kallu...
Më Shumë Këngë Nga Qendresa Batllava:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet