Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qëndresa Bunjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Qëndresa Bunjaku është një këngëtare. Qëndresa Bunjaku është këngetare dhe violiniste, ish anëtare e koreve “Xixellonjat”, “Zerat Gazmor”, anëtare e kryesisë dhe këngëtare në “AKV Prishtina”. Momentalisht është pjesë e orkestrit në ansamblin shtetëror “Shota”. Ka zhvilluar dhe profesionin e pedagoges i cili i ka ndihmuar mjaft në përfshirje dhe çasjen me kreative artistike. Në vitin 2017, Qëndresa Bunjaku merr pjesë në Albanian Star 2017. Në Qershor 2019, Qëndresa Bunjaku & Alt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Kosova

Donna

Besa Mullaavda

Arbenita Arifi

Rema Canolli

Violeta Rexhepagiqi

Linda Hyseni

Leonora Hasani

Iliriana Sahiti

Ganimete Ajdari

Tags: Qëndresa Bunjaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet