Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Qendresa Shala
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Qendresa Shala është këngëtare e njohur. Më datë 11 Mars 2017, Qendresa Shala publikon videoklipin "Falmi Falmi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet