Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qendrim Pllana
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Shtator 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
Këndon kryesisht: pop

Qendrim Pllana është këngëtar i njohur. Shkollen fillore e kreu ne "Pjeter Bogdan" dhe vazhdon shkollen e mesme teknike "28 Nentori" ne Prishtinë. Qendrim Pllana i quajtuar Qendrim Beatbox ka filluar te mirret me muzik prej moshes 15 vjeqare, ku me shum u mirrte me BEATBOX.

Më datë 4 Maj 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Deri Sa T'jetoj", në bashkëpunim me Geti. Muzika e këngës u punua nga Lyric Master, teksti u shkrua nga Lyric Master, Shkelqim Hoti.

Më datë 24 Shtator 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Veq Na Dy", në bashkëpunim me Geti.

Më datë 27 Nëntor 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Shqiperi", në bashkëpunim me Geti.

Më datë 8 Shtator 2018, Geti & Kadi publikojnë videoklipin "Cfar Dashnie", në bashkëpunim me Qendrim Pllana.

Më datë 5 Dhjetor 2018, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Pse S'kom Fat".

Më datë 22 Dhjetor 2018, Qendrim Pllana publikon videoklipin "M'fal Zemra Jem", në bashkëpunim me EGO.

Më datë 23 Tetor 2019, Qendrim Pllana publikon videoklipin "E Di Kam Gabu".

Më datë 12 Dhjetor 2019, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Nuk Kthena".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  walmirrp  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet