Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Qendrim Pllana - Mendoj Per Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Mendoj Per Ty", por nuk këndohet nga Qendrim Pllana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Qendrim Pllana - Mendoj Per Ty  (Feat. Kinezi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kinezi

20/04/2012

2012-04-20T15:28:58+00:00Verse 1

Edhe sot per ty po qaj
Vujtjen nuk mund ta ndaj
Dhimbjen qe e kam
me lot un po e shperlaj

Ti ishe gjithqka per mua
Sot perse me ke harruar
Mendove veq per veteqe
m'lendon mua se ke menduar

Ka kaluar koh
Por ende me ty jetoj
Ne endrra shpesh te shoh
Te prekiik e shkon

Dikur ishim si 2 zogj
te lumtur ishim kaher
N'syt e tu e shihja driten
e sonte po shoh vetem terr

Ref
Mendoj per ty kur jam edhe ne gjume
Ndjenjat per tyjo nuk kan fund
ti ishe barkaun isha nje lume
ti ike tjeter kahvetem mbeta une

Verse 2
Sot gjdo gje eshte ndryshe
sot me per mu nuk jeton
Sot gjithqka ka mbaruar
edhe pse zemra po t'don

Sot te kam varrosur fell
ty bashk me ndjenjat e mia
Sot shume jam i merzitur
shijova paksa nga tradhtija

Dikur ishim si 2 zogj
te lumtur ishim kaher
N'syt e tu e shihja driten
e sonte po shoh vetem terr


Ky tekst u dërgua nga  QendrimP
Më Shumë Këngë Nga Qendrim Pllana:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet