A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qerim Hamidi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Qerim Hamidi është një këngëtar i njohur. Më datë 10 Nëntor 2008, Qerim Hamidi publikon videoklipin "Jam Fajtor". Më datë 21 Janar 2012, Qerim Hamidi publikon videoklipin "E Rrezikshme Je". Teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Videoklipi u prodhua nga Redonpictures....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Avni Mehmeti

Shaban Rogaci

Big-K

Rapp Dogg

Wllatki

Nusran Fera

N-Ec A.K

Ilir Kazaferri

Gjyks

Tha Answer


Tags: Qerim Hamidi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019