Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  18
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Qota është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Dy reperat e rinj, Qota dhe Juli Osmani në klipin me titull “Hajde edhe ti”, kanë luajtur siç duhet pasi u desh vetëm një varg, që kënga të merrrte famën e menjëhershme. Në vargun në fjalë thuhet: “Ta kaloj natën me Dafinën edhe Samantën”, dhe fjala është për këngëtaret Dafina Zeqiri dhe Samanta Karavella. Menjëherë erdhi reagimi i Samantës, e cila e mori me të qeshur dhe shumë sportivitet vargun në fjalë, ndërkohë që nuk pamë ndonjë reagim nga D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Da Ghost

Agon Nimani

Legjenda

Sony NRG

Mad Lion

Ummet

Bigg V

Danny Boy

Niku


Tags: Qota

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet