Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
R-Mali

Nuk ka akoma asnjë votë

R-Mali është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Breaker G

Erkan Kumanova

Arjan Effecti

Gzim Roci

Arber Elezi

Gilan G

Ardi (Ardian Hasaj)

Shaban Rogaci

Rapp Dogg

Mirsad Shabani

Tags: R-Mali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet