Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17
 • Emri i Vërtetë:
 • Arnit Kabashi
 • Vendlindja:
 • Eferding 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: R1TO është një këngëtar. Arnit Kabashi apo R1TO, ka lindur ne Austri. Më datë 6 Nëntor 2019, R1TO publikon videoklipin "Hana" për ditëlindjen e tij. Teksti i këngës u shkrua nga Etritt. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Genc Prelvukaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ylber Alidemi

Poku

Kasamo

Smuggler

King

Eni-G

Wild Panther

Brendo

E-Os Tbb

V-Ag

Tags: R1To, Arnit Kabashi, Rito


Komente mbi këtë artist