Radoo
Radoo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Erblin Radogoshi
  • Vendlindja:
  • Gjakovë
  • Jeton në
  • ZvicërBiografia

BIOGRAFIA: Radoo është një këngëtar i njohur. Erblin Radogoshi aka Radoo eshte me prejardhje nga Gjakova dhe jeton ne Zvicer. Më datë 25 Qershor 2013, Premtimi & Radoo publikojnë videoklipin "Relax". Më datë 29 Janar 2015, Premtimi publikon videoklipin "Qonu Burra", në bashkëpunim me Radoo. Më datë 25 Tetor 2015, Radoo publikon videoklipin "Fire". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records. Më datë 25 Qershor 2017, Radoo publikon videoklipin "Cubana". Muzika dhe te...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0