Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ragip Dragusha

Nuk ka akoma asnjë votë

Ragip Dragusha është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Mentor Isallari

Sylë Bajrami

Gjergj Nikolla

Sabit Rrustemi

Lan Qyqalla

Pajtim Memishaj

Ahmet Selmani

Agim Bajrami

Sylejman Pireva

Ylli Pollogati

Tags: Ragip Dragusha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet