Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rajmond Prenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Rajmond Prenaj është një këngëtar i njohur. Ai është prind i mirë, por edhe një këngëtar i suksesshëm, i cili ka një zë të vecantë. E kemi fjalën për këngëtarin Rajmond Prenaj, të cilin e duan të gjithë organizatorët që ta kenë nëpër mbrëmjet e tyre. Në Qershor 2004, Rajmond Prenaj merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Neteve Te Gjata". Në Qershor 2005, Rajmond Prenaj merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Moj Lazdrane". Në Gusht 2006, Rajmond Prenaj merr pjesë në Çelësi Muzikor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rapp Dogg

Fenix

Arjan Effecti

Mirsad Shabani

Breaker G

Gilan G

Ardi (Ardian Hasaj)

Muhamer Duraku-Meli

Mc Mitrovicali

Shaban Rogaci

Tags: Rajmond Prenaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet