Live Video

Rajmond Prenaj - A Thua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2019

2019-10-19T17:26:25


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "A Thua" kënduar nga Rajmond Prenaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "A Thua".
Videoklipi nga Rajmond Prenaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Muharrem Qena. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A thu asht ma lehte pa dhimbje
A thu ma bukur pa lote
A thu ti ke me u kthye
Dhe prap me qen na te dy
A thu eshte fati i tille
A thu gjithmone me vujtje
A thue ti do t'me kthehesh
Dhe prap me qen na te dy

Cdo gje kalon ne jete
Ateher dhe dielli kur te lind
Mbas diellit prap shi do t'kete
Kshtu asht me te vertete

Ndoshta te tille e kam fatin
Ndoshta gjithmone me vujtje
Ndoshta ti kurre s'do t'me kthehesh
Edhe kjo ngjan n'ket jete

Cdo gje kalon ne jete
Ateher dhe dielli kur t'lind
Mbas diellit prap shi do t'kete
Kshtu asht me te verteteMë Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj: