Rako Paja
Rako Paja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Rako Paja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore polifonike. Më datë 21 Gusht 2020, Rako Paja & Nesim Meno publikojnë videoklipin "Kur Del Babai Nga Teqea". Më datë 3 Dhjetor 2021, Rako Paja publikon videoklipin "Njeriu I Mire". Muzika e këngës u punua nga Klodian Qafoku, ndërsa teksti u shkrua nga Arben Duka. Më datë 29 Nëntor 2023, Rako Paja & Nesim Meno publikojnë videoklipin "Besa Jon' Është Flamuri". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Rako Paja....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0