Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ralien

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ralien është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Janar 2017, Ralien publikon videoklipin "A Koka Mire". Më datë 31 Korrik 2017, Ralien publikon videoklipin "Despacito (Shqip)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blackjack

Slim

Betim

Diks

Geri Tersi

Lil Erdi

Skizz

B-Master

Izo

Messy OTR

Tags: Ralien


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet