Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Ik Prej Diaspores Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  22

Sa jam permalluuu ,
flaka don me mdal ,
larg jemi ne larg shihemi shum rrall
Zoti e paska shkru mu djeg e mu pervlu 1 muj ne me u pa 11 me vujt

Ref : 2

Qefin e Lezetin jo sta fal Gurbeti
ik nga Diaspora hajde se te pret KOSOVA

Guri më shum peshon ne Vendin e Vet T'parët e kan thon na lan Amanet , Zoti e ka shkru mu djeg e mu pervlu 1 muj me u pa e 11 me vujt

Ref : 4

Qefin e Lezetin jo sta fal Gurbeti ik nga Diaspora hajde se te pret KOSOVA


Ky tekst u dërgua nga Arber Struga


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ramadan Krasniqi (Dani) - Ik Prej Diaspores
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Prej Diaspores".
3. Video është e këngës "Ik Prej Diaspores", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi (Dani).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi (Dani):


Komente 0