Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi - Ku E Kame Ciftelin E Babes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku E Kame Ciftelin E Babes".
3. Video është e këngës "Ku E Kame Ciftelin E Babes", por nuk këndohet nga Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ramadan Krasniqi & Besim Krasniqi - Ku E Kame Ciftelin E Babes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Gjithe Deshmoreve U Qofte Lavdi"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Besim Krasniqi

10/11/2014

2014-11-10T11:19:03+00:00Ku e kam nane çifteline e babes
Edhe njihere o me ja thane kanges
Me knu shqip more e me qa prej malli
Qysh i ka more o hije shqiptarit

Hej çiftelija o e babes plak e
Nuk osht djeg veç osht la me gjak e
Merre bjeri edhe njihere bir
T'ja ndi zanin veç njihere n'liri

Hej edhe pse vllau s'ma ndin kangen
Edhepse ma s'kendoj me baben
Edhepse ne vorre s'ka bi bar
Cilen kange nane po m'thu me marr

Hej çiftelise telat o me ja nxe
Me u knu trimav qe rane per atdhe
Mos me ndal more kurre kangen shqiptare
O per ushtrine o per ushtrine o more çlirimtare


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Ramadan Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet