Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rameka - Ska Me Tba

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Me Tba".
3. Video është e këngës "Ska Me Tba", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rameka - Ska Me Tba  (Feat. Bezzo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

25/01/2012

2012-01-25T07:01:57+00:00...................
Na jena 4 veta
Njerz urrejn po qajn me lot
Po na mallkojn kur na vim
Hala po thom ska me TBA
...................

Rameka
...................
........Po qa ndodh mir e din
Me rima d'boj shkruj cke qa zotin nuk din
Veq se flet e sum del fjlat nuk vrasin
100% e di INAT-G plasin
Qyri punt se na shkurt shqipe na jem tunt
Muzik edhe pik si na nuk ka t'shumt
...................
Lyp ti si na po nuk gjen kurkund
Mora kuraja tash ndi fjal t'maja
Hajde te daja se qe ku n'xu belaja
...................
T'spejgol une lojen dhe ski me kuptu
Ti per mu je si terri me driten
Llafet qe po flitet per rameken gjeth diten po shiten
Knej po ta thijn me kritika e dita sjom qaty se kejve ju trushita
...................

Ref; 2 Rameka
...................
Na jena 4 veta
Njerz urrejn po qajn me lot
Po na mallkojn kur na vim
Hala po thom ska me TBA
...................

Bezzo
...................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Rameka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet