Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rameka - Shkurt E Shqip

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkurt E Shqip".
3. Video është e këngës "Shkurt E Shqip", por nuk këndohet nga Rameka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rameka - Shkurt E Shqip  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/12/2013

2013-12-27T19:36:35+00:00............................................................
Jom ka flas po sen smuj met ndryshu
Dit per dit kshyrin me qit kang kshyrin me qit hit
N'kong ty nuk tshitna trim as .....
Veq fjal ..... shkurt e shqip
As spo du mu bo V.I.P se kshtu po jom OK
Knej po ..... qa pelqej qa urrej
Nese ti po ngon ma ki zemren anej
Une tjap dashni se aty perkrah e gjej
Nese ti murren un turrej edhe ma shum


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Rameka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet