A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rami Ahmeti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Rami Ahmeti is a popular singer. Më datë 6 Nëntor 2012, Rami Ahmeti publikon videoklipin "Nje Kujtim". Më datë 15 Maj 2013, Rami Ahmeti publikon videoklipin "Emine". Më datë 22 Dhjetor 2014, Rami Ahmeti publikon videoklipin "Lamtumir". Më datë 22 Dhjetor 2014, Rami Ahmeti publikon videoklipin "Qokollad". Më datë 19 Janar 2015, Rami Ahmeti publikon videoklipin "Nje Emer". Më datë 4 Shtator 2016, Rami Ahmeti publikon videoklipin "M'ke Harru". Në vitin 2017, Rami ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Gzim Roci

Mc Mitrovicali

Bujar Uka

Qamil Elezi

Gjyks

Shaban Rogaci

Binny Smalls

Rapp Dogg

Rapsodi


Tags: Rami Ahmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019