Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rami Ahmeti - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

(ref 2)
A'ke zemer a'ke shpirt a'ke pak dashni
apo ti e lindur je vetem per tradhti ..

(ref 2)
Zemren time s'ta kam fal ti me e lendu
syt e mi nuk kan lot per ty me lotu ..

(ref 2)
Lamtumir Lamtumir te qofte rruga mbar
dhe unazen qe ta dhash merre hudhe ne zjarr..

Merri gjitha perveq zemres qe ma ke lendu
knaqu tash je e lir dhe mundesh me shku..
Asnjeher o asnjeher nuk i bi pishman
tregoj botes anemban se une te kam lan
asnjeher si bi pishman tregoj botes anemban
se une te kam lan ..

(ref 2)
Zemren time s'ta kam fal ti me e lendu
syt e mi nuk kan lot per ty me lotu ..

(ref 2)
Lamtumir Lamtumir te qofte rruga mbar
dhe unazen qe ta dhash merre hudhe ne zjarr..

Merri gjitha perveq zemres qe ma ke lendu
knaqu tash je e lir dhe mundesh me shku..


Ky tekst u dërgua nga AlbanaaRami Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/12/2014


Rami Ahmeti - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Rami Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rami Ahmeti:


Komente 0